ieškoti
ILU_TR_Produktmotiv_Tronsole_16z9_FHD.jpg

Schöck Tronsole®.Mažesnis triukšmas kuria didesnę vertę.

Ramybė yra elementarus poreikis. Gyvendami dideliu tempu ir apsupti didelio triukšmo, žmonės vis labiau siekia ramybės ir atsipalaidavimo. Dėl to pastatų garso izoliacija nėra jokia prabanga, o greičiau būtinybė! Projektuotojai ypatingą dėmesį turėtų atkreipti į daugiabučių namų laiptines. Nes triukšmas čia yra neišvengiamas.

skaityti daugiau

Bet kokiems laiptams tinkanti pilna sistema

„Schöck Tronsole®“ variantai yra puikiai suderinti vienas su kitu ir užtikrina veiksmingą smūginio garso izoliaciją, apimančią visas konstrukcinių elementų dalis tiek tiesiuose, tiek sraigtiniuose laiptuose.

Mėlyna linija pažymėtas saugumas

Projektuojant ir montuojant smūginio garso apsaugos sistemas naudojama mėlyna linija, kuri žymi akustiškai izoliuotus laiptus.

Greitas sumontavimas be garso tiltų

Paruošti montuoti „Schöck Tronsole®“ gaminiai taip pat sandarina konstrukcinius plyšius ir padeda išvengti montavimo klaidų.  Rezultatas - konstrukcija be garso tiltų.

Saugus projektavimas

„Schöck Tronsole®“ T tipas ir „Schöck Tronsole®“ Q tipas yra patvirtinti Vokietijos statybos inžinerijos institute (DIBt). „Schöck Tronsole®“ Z tipo nešantysis elementas yra išbandytas laboratorijoje, o „Schöck Tronsole®“ F tipas patvirtintas atlikus statinius bandymus. Paprastas ir saugus projektavimas.

BIL_MA_Umantas--Mindaugas-2017_16z9_FHD.jpg
Jeigu turite klausimų ar reikalinga konsultacija, Jums padėti pasiruošęs:

Mindaugas Ūmantas

Telefonas: +370 618 73005

El. paštas: mindaugas.umantas@schoeck.de

Garso izoliacijos sistemos laiptams