ieškoti
BIL_NEWS_IK_XT-Combar_16z9_FHD.jpg

„Schöck Isokorb®“ CXT.Stiklo pluoštas užtikrina geresnę šilumos izoliaciją.

Energijos reglamentai naujiems pastatams Europos Sąjungoje dar labiau griežtinami.  Dėl to gerokai padidėja reikalavimai pastato šilumos izoliacijai. Tai reiškia: šilumos tiltai vertinant energijos sąnaudas tampa vis svarbesni. Dabar turime tam tinkamą sprendimą: „Schöck Isokorb®“ CXT.

Nuo šiol planuokite naudodami efektyvesnį produktą, kurio kaina tokia pati kaip ir „Schöck Isokorb®“ XT.

skaityti daugiau

Stiklo pluoštas vietoj plieno

Šis sprendimas paremtas stiklo pluošto armatūros integravimu į „Schöck Isokorb®“ XT. Atlikus daugybę sudėtingų bandymų buvo sujungtos geriausios abiejų gaminių savybės. Išlaikytos įprastinės gerosios „Schöck Isokorb®“ savybės - atsparumas nuovargiui, deformacijai ir vibracijai bei pridėtos puikios šilumos izoliacijos savybės. Panaudojus stiklo pluošto įtempimo strypus naujasis „Schöck Isokorb®“ CXT tapo geriausiai šilumą izoliuojančiu elementu rinkoje.

Teigiama ekologinė pusiausvyra

Pakeitus plieną ir stiklo pluošto medžiagą jau gamybos metu 27% pagerinama ekologinė pusiausvyra. Dėl didesnės šilumos izoliacijos sutaupoma ne tik daugiau energijos, bet ir prisidedama prie tvarios statybos.

Absoliutus saugumas

Tvirtos medžiagos, kurių patikimumas paremtas ilgamete patirtimi, tipų bandymais ir statybos sertifikatu bei priešgaisrinės saugos klasifikacija.

Lengvas įmontavimas

Trumpesni strypai - lengvesni ir kompaktiškesni elementai, kuriuos lengviau įmontuosite į paruoštą konstrukciją ar statybvietėje.

Programos gaminių suderinamumas

„Schöck Isokorb®“ CXT lengvai suderinamas su kitų tipų „Isokorb®“ XT gaminiais.

BIL_MA_Umantas--Mindaugas-2017_16z9_FHD.jpg
Jeigu turite klausimų ar reikalinga konsultacija, Jums padėti pasiruošęs:

Mindaugas Ūmantas

Telefonas: +370 618 73005

El. paštas: mindaugas.umantas@schoeck.de

Schöck Isokorb® CXT montavimo video