„Schöck“ grupė visame pasaulyje valdo 14 bendrovių, kuriose dirba apie 800 darbuotojų. Bendrovės buveinė yra Baden-Baden, Vokietijoje, kur daugiau nei prieš 50 metų prasidėjo įkūrėjo ir statybų inžinieriaus Eberhardo Schöck sėkmės istorija. Jo novatoriški išradimai pakreipė statybą nauja linkme ir sukūrė naujus standartus.

Didžiausias dėmesys bendrovėje skiriamas paruoštiems montuoti komponentams, kurie skirti pastato fizikinių savybių gerinimui, pavyzdžiui: šilumos tiltų mažinimui, garso izoliacijos ar armavimo technologijų optimizavimui. Mūsų pagrindinis produktas yra „Schöck Isokorb®“ – krūvį perimantis ir šilumą izoliuojantis elementas, užkertantis kelią šilumos praradimui per tokius elementus, kaip pvz.: balkonus, parapetus, terasas ar stoginius elementus. „Schöck“ yra sukūrę daugiau nei 12 000 standartinių sprendimų, skirtų naudoti betono, plieno, medienos ir mišriose konstrukcijose. Tai suteikia teisę vadintis pirmaujančia šios srities įmone, siūlančia sprendimus tiek naujos statybos, tiek ir renovacijos projektams.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie produktus ir paslaugas, susisiekite su artimiausiu atstovu ar partneriu arba apsilankykite www.schoeck.com.

BIL_MA_Umantas--Mindaugas-2017_16z9_FHD.jpg

Mindaugas Ūmantas

Vimbucher Str. 2

76534 Baden-Baden

BIL_NEWS_Logo_LM_16z9_FHD.jpg
Partner

LINMAT UAB

Ateities g. 10

LT-08303 Vilnius